Architekci

Jesteś kreatywny?

Masz nieszablonowe pomysły? Specjalizujesz się w projektowaniu wnętrz? Potrzebujemy właśnie Ciebie! Zapraszamy do współpracy architektów oraz projektantów wnętrz. Z nami zrealizujesz swoje możliwości, rozwiniesz umiejętności i poszerzysz swoje horyzonty. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy. W trosce o rozwój Twoich kompetencji zapewniamy profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą. Z nami będziesz miał szansę poznać nowinki ze świata wnętrz.

Współpracujący z nami architekci wyjeżdżają na Międzynarodowe Targi Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek, skąd przyjeżdżają z bagażem doświadczeń i głową pełną nowych pomysłów. Służymy pomocą i fachową obsługą. Udostępniamy katalogi, próbki, tekstury, modele 3D oraz informacje techniczne. Z nami będziesz miał szansę sprawdzić się w realizacji swoich wizji. Dajemy Tobie możliwość aranżacji boksów łazienkowych w naszym salonie.

Nasi klienci trafią w Twoje ręce. Projektowanie wymaga wyczucia, ciekawego podejścia, smaku i zrozumienia z odbiorcą. Osoby, które nas odwiedzają potrzebują wsparcia i Twoich pomysłów odnośnie doboru materiałów i aranżacji. Wspólnie, przy odrobinie inspiracji, odkryjecie niewykorzystany potencjał pomieszczeń do wykończenia. Od początku do końca zadbasz o realizację projektu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Zapewniamy:

  • atrakcyjna warunki współpracy
  • profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą
  • wyjazdy na Międzynarodowe Targi Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek
  • dostęp do katalogów, próbek, tekstur, modeli 3D oraz informacji technicznych
  • możliwość aranżacji boksów łazienkowych w naszym salonie
  • polecanie Państwa usług zainteresowanym klientom

Maria Zalewska

mzalewska@art-ceramika.com.pl
+48 602 460 769