Usługi

Usługi

Bezpłatna wizualizacja łazienki

Jeśli masz pomysł na łazienkę swoich marzeń i chcesz stworzyć piękne, wygodne i funkcjonalne wnętrze, które przetrwa na lata, musisz podjąć wiele trudnych decyzji na etapie jego projektowania. Urządzenie łazienki to prawdziwe wyzwanie. Nasi profesjonalni architekci z przyjemnością Ci pomogą i przygotują bezpłatnie trójwymiarową wizualizację. Przeniesiemy wspólne pomysły na ekran komputera i sprawimy, że Twoja łazienka zyska nowy charakter. Nasze projekty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Transport

Nasi klienci mogą liczyć na specjalną ofertę w zakresie transportu. Zakupiony u nas towar dostarczymy błyskawicznie i bezpiecznie pod wskazany adres, w dogodnym terminie. Bez znaczenia czy będą to Gliwice, Katowice, Warszawa czy Rio de Janeiro. Jednego możesz być pewien, zamówienie dotrze w całości. Na terenie Śląska dostarczamy towar własnymi samochodami dostawczymi. W pozostałe miejsca wysyłamy zamówienia na paletach za pośrednictwem firm spedycyjnych.

Bezpłatne magazynowanie

Zakupy związane z wyposażeniem mieszkania często planowane są z wyprzedzeniem. Remonty potrafią być nieprzewidywalne i się opóźniać. Robiąc u nas zakupy, nie musisz się martwić magazynowaniem towaru. Dzięki dużej powierzchni magazynowej możemy zająć się Twoim zamówieniem do czasu, aż zostanie do końca skompletowane lub gdy będziesz gotowy je przetransportować do mieszkania. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna, a szczegóły ustalisz bezpośrednio ze sprzedawcą.