Usługi

Usługi

Bezpłatna wizualizacja łazienki

Jeśli masz pomysł na łazienkę swoich marzeń i chcesz stworzyć piękne, wygodne i funkcjonalne wnętrze, które przetrwa na lata, musisz podjąć wiele trudnych decyzji na etapie jego projektowania. Urządzenie łazienki to prawdziwe wyzwanie. Nasi profesjonalni architekci z przyjemnością Ci pomogą i przygotują bezpłatnie trójwymiarową wizualizację. Przeniesiemy wspólne pomysły na ekran komputera i sprawimy, że Twoja łazienka zyska nowy charakter. Nasze projekty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Transport

Nasi klienci mogą liczyć na specjalną ofertę w zakresie transportu. Zakupiony u nas towar dostarczymy błyskawicznie i bezpiecznie pod wskazany adres, w dogodnym terminie. Bez znaczenia czy będą to Gliwice, Katowice, Warszawa czy Rio de Janeiro. Jednego możesz być pewien, zamówienie dotrze w całości. Na terenie Śląska dostarczamy towar własnymi samochodami dostawczymi. W pozostałe miejsca wysyłamy zamówienia na paletach za pośrednictwem firm spedycyjnych.

Bezpłatne magazynowanie

Zakupy związane z wyposażeniem mieszkania często planowane są z wyprzedzeniem. Remonty potrafią być nieprzewidywalne i się opóźniać. Robiąc u nas zakupy, nie musisz się martwić magazynowaniem towaru. Dzięki dużej powierzchni magazynowej możemy zająć się Twoim zamówieniem do czasu, aż zostanie do końca skompletowane lub gdy będziesz gotowy je przetransportować do mieszkania. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna, a szczegóły ustalisz bezpośrednio ze sprzedawcą.

Obróbka płytek

Nie ważne jak niebanalne rozwiązanie wybierzesz. Jeśli tylko Twój projekt będzie wymagał niestandardowych rozwiązań pomożemy Tobie je spełnić. Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami z zakresu obróbki płytek ceramicznych i gresowych. Specjalnie dla Ciebie zlecimy naszym kolegom cięcie do dowolnego formatu, cięcie po łuku, w dowolnym kształcie (np. z logo firmy), wycięcie otworu, szlif krawędzi pod kątem 45° czy wykonanie cokolików oraz stopnic. Wystarczy, że przedstawisz nam swój projekt, a wszelkich formalności dopilnujemy sami.