Hurtownicy

Sukces na wyciągnięcie ręki

Masz własny salon wnętrzarski lub dopiero o nim myślisz? Chcesz w swoim asortymencie znaleźć wyjątkowe i niepowtarzalne produkty? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Chętnie poznamy salony z płytkami ceramicznymi i wyposażeniem łazienek, które szukają wsparcia. Oferujemy współpracę dopasowaną do realnych możliwości. Zapraszamy również osoby, które myślą o rozpoczęciu własnej działalności, są gotowe podjąć wyzwanie i szukają solidnego dostawcy. Jesteśmy gotowi pomóc realizować marzenia. Jeśli już jesteś firmą i chcesz wzmocnić swoją pozycję na rynku, powinieneś skorzystać z naszej oferty.

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, która od ćwierć wieku działa w branży wyposażenia wnętrz. Trafiliśmy do tysięcy zadowolonych klientów. Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Chin. W ofercie posiadamy także polskich producentów. W naszych magazynach w każdej chwili znajduje się ponad 100.000 m2 płytek. Współpracujemy z przeszło 150 firmami, możesz do nich dołączyć!

Przy rozpoczęciu współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty handlowe. Przedstawimy Ci dostęp do najszerszej, a jednocześnie konkurencyjnej oferty na rynku. Z nami masz możliwość odroczenia terminu płatności. Zapewniamy selektywną politykę dystrybucji. Nasz przedstawiciel będzie służył Tobie wsparciem na wielu płaszczyznach. Wgląd w stany magazynowe oraz składanie zamówień możliwe są za pośrednictwem dedykowanej platformy internetowej. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób możemy odpowiedzieć na pytania klientów. Rozbudowana flota samochodów dostarcza towar na terenie całego Śląska. W innych regionach szybko i bezpiecznie wysyłamy towar za pośrednictwem firmy spedycyjnej.

Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży hurtowej.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne rabaty handlowe
  • odroczone terminy płatności
  • duże stany magazynowe
  • selektywna polityka dystrybucji
  • opieka przedstawicieli handlowych
  • dedykowany dział sprzedaży hurtowej
  • platforma IT umożliwiająca wgląd w stany magazynowe oraz składanie zamówień
  • preferencyjne warunki zakupu materiałów ekspozycyjnych
  • rozbudowana flota samochodów dostarczająca towar na terenie całego Śląska
  • możliwość szybkiej i bezpiecznej wysyłki towaru na terenie całego kraju za pośrednictwem firm spedycyjnych

Robert Lekki

rlekki@art-ceramika.com.pl
+48 32 339 82 11

Beata Ratajczak

bratajczak@art-ceramika.com.pl
+48 32 339 82 07