O firmie

25 lat doświadczenia!

Firma Art Ceramika powstała w Gliwicach w 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową płytek ceramicznych, kompleksowego wyposażenia łazienek, materiałów wykończeniowych i chemii budowlanej. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami z Hiszpanii, Włoch, Niemiec, a także dynamicznie rozwijających się Chin. Posiadamy również bogaty wybór produktów producentów krajowych. Tworząc swoją ofertę bierzemy pod uwagę przede wszystkim najnowsze trendy i wzornictwo, technologię produkcji oraz atrakcyjne ceny.

Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa klienta. Pracownicy firmy dołożą wszelkich starań aby zapewnić każdemu klientowi fachową pomoc, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Cenimy czas naszych Klientów, z tego też powodu posiadamy w każdej chwili na stanie magazynowym 100 tysięcy metrów kwadratowych płytek. Możliwość taką daje magazyn o powierzchni 3500m2 położony w bezpośrednim sąsiedztwie salonu. Nasz dział współpracy z zagranicą zrobi wszystko co w jego mocy by towary na zamówienie dotarły do Państwa w możliwie najkrótszym czasie. Rozbudowana flota samochodów dostawczych zapewni transport pod wskazany adres. Wszystkim zainteresowanym klientom z przyjemnością udostępnimy kontakt z architektami i dekoratorami wnętrz, z którym współpracujemy.

Nasz salon znajduje się w Gliwicach, przy ul. Kujawskiej 100 w bezpośrednim sąsiedztwie giełdy samochodowej i węzła Sośnica. Posiada łatwy dojazd oraz duży parking. Na powierzchni 2000m2 ekspozycji znajdą Państwo 80 gotowych aranżacji łazienek zaprojektowanych przez zaprzyjaźnionych z firmą architektów. Oprócz ekspozycji w salonie, posiadamy również całoroczny namiot kiermaszowy, gdzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach końcówki serii i towary promocyjne.

Zapraszamy do naszego salonu.

Znajdziesz nas bez problemu